Refleksje pokonkursowe

Drodzy Moi,

Zanim ogłoszę wyniki potrzymam Was jeszcze trochę w niepewności:-) Najpierw chciałbym Wam… podziękować! 🙂 Tym, którzy na kółku pojawiali się sporadycznie i tym którzy przychodzili co tydzień – a zwłaszcza tym, którzy wczoraj wytrzymali w sumie coś koło czterech godzin lekcyjnych na wspólnym powtarzaniu!

Na efekt końcowy składa się wiele czynników – talent, pracowitość, dobra organizacja czasu, zdeterminowanie i pewnie jeszcze kilka elementów można dorzucić:-) Wiele z tych elementów mogłem przez te ostatnie dwa miesiące u Was dostrzec! A wiecie co najbardziej w Was cenię? Że kiedy niektórzy ludzie w mediach na przykład zewsząd mówią o “głupawej gimbazie, leniwej i beznadziejnej” to mogę im się zaśmiać w twarz i powiedzieć “trzeba było przychodzić w piątki do s.88  do kościańskiej trójki to byście zobaczyli jak bardzo się mylicie”!

A teraz do meritum: do etapu rejonowego przeszedł jeden z Was (kod 0001). Gratuluję! Szczegółowy rozkład punktów dostępny u mnie we wtorek na lekcji.

PS Proszę, aby Uczestnik, który awansował do rejonu do poniedziałku drogą mailową szczerze określił czy chce do rejonu (16 grudnia) tylko “przystąpić” czy jednak planuje porządnie się przygotować. Jeżeli zdecydujesz się na wariant B to zabieramy się niezwłocznie do pracy – a że współpraca ze mną jest lekka i przyjemna to tym bardziej zachęcam;-)

Pozdrawiam,

Tomasz Kaczmarek

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s